Ellen Sport Aqua Block

Ellen® Sport Aqua Block to unikalne tampony na basen opracowane w celu zapobiegania przedostawania się wody do wnętrza pochwy, równocześnie utrzymując płyn menstruacyjny w tamponie. Tampony stworzone z myślą o kobietach aktywnych, dla których higiena i komfort jest ważna również podczas pływania.

Tampony na basen ellen

  • To unikalny tampon z wodoodporną barierą.
  • Zapobiegają w przedostawaniu się zanieczyszczonej wody do pochwy.
  • Pomagają w utrzymaniu naturalnego poziomu pH pochwy.

Podczas menstruacji pochwa jest wyjątkowo wrażliwa, a w trakcie pływania lub kąpieli w basenie chlorowana oraz zanieczyszczona woda może zaburzyć naturalną równowagę pH pochwy. Spód tamponu ellen® Sport Aqua Block pokryty jest specjalnie zaprojektowaną wodoodporną barierą, która zapobiega przedostawaniu się wody do pochwy podczas pobytu w basenie. Tampon sportowy można używać podczas menstruacji - wchłania on płyn menstruacyjny podczas aktywności wodnej. Można go stosować także w trakcie pływania gdy nie masz miesiączki, jako zabezpieczenie pochwy przed czynnikami zewnętrznymi zawartymi w wodzie z basenu. Jeśli doświadczasz nawracających problemów z podrażnieniem pochwy, tampon ellen® Sport Aqua Block może zapobiec podrażnieniom nawet podczas zwykłej kąpieli.

basen w trakcie okresu?

ellen® sport aqua block
Stosowanie

Zastosuj tampon ellen® Sport Aqua Block przed skorzystaniem z basenu lub przed sportami wodnymi. Umyj dokładnie ręce przed rozpakowaniem i włożeniem tamponu. Po kąpieli w basenie tampon sportowy należy niezwłocznie usunąć. Jeżeli tampon sportowy używany był w trakcie menstruacji rekomendujemy zastąpić go tamponem probiotycznym ellen® do stosowania podczas okresu.

Skład

Włókno wiskozowe, PE/PET (polyester/polyethylene), hydrofobowy bawełniany sznurek, parafina 0.2-0.4 g / tampon.

Tampony ellen® kupisz w aptekach internetowych:

oraz wybranych aptekach stacjonarnych.

MASZ PYTANIA?
Skontaktuj się z nami


Chcesz dowiedzieć się jak zadbać o swoje zdrowie intymne? Masz pytania dotyczące produktów ellen®?
Skorzystaj z formularza kontaktowego a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.